1910 MKS SANDECJA Strona Oficjalna
Barbat partnerem Sandecji
2020.10.17
Fot. sandecja.pl
Kolejnym partnerem, który zdecydował się wspierać nasz klub jest założona w 1992 roku, działająca na rynku tekstylnym firma Barbat.

Podpisana umowa obejmuje ekspozycję logotypu w oficjalnym serwisie naszego klubu oraz mediach społecznościowych. Cieszymy się z zapoczątkowanej współpracy i mamy nadzieję, że będzie ona pasmem samych sukcesów z korzyścią dla obu stron.

 

- Cieszymy się, że w tych trudnych czasach dla przedsiębiorców kolejna firma zdecydowała się na współpracę z Sandecją. Zainteresowanie kolejnych podmiotów jest potwierdzeniem tego, że idziemy w dobrym kierunku. Umowa z firmą Barbat jest przykładem na to, że dążenie do wspólnych celów "ramię w ramię" z Sandecją jest wartością dodaną dla każdej ze stron – powiedział wiceprezes Sandecji, Arkadiusz Aleksander.

 

Firma BARBAT została założona w 1992 roku z zamiarem konkurowania na rynku tekstylnym. Od pierwszych lat działalności zajmowała się produkcją kołder i pościeli dla rynku detalicznego, hurtowego oraz obiektów hotelowych.

 

Rozwojowi firmy Barbat towarzyszyło ciągłe poszerzanie asortymentu i zwiększanie możliwości produkcyjnych. Aktualnie firma posiada własną szwalnię oraz rozbudowaną strukturę, która umożliwia dystrybucję i obsługę zamówień na terenie całej Polski, Słowacji, Czech, Austrii, Szwajcarii, Niemiec, Zanzibaru, Krajów Bliskiego Wschodu (Jordanii, Kataru, Libanu, Syrii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich). Pozwoliło to z czasem rozbudować dział skupiający się stricte na obsłudze branży hotelowej i stać się w tej dziedzinie prawdziwym specjalistą. Firma Barbat posiada oddziały firmy również w Niemczech, Austrii, na Słowacji oraz Czechach.

 


2021.07.23

Robert Janicki wzmacnia szeregi Sandecji

2021.07.23

Komunikat w sprawie zespołu rezerw

2021.07.23

Przedłużenie współpracy z firmą ZARYS

2021.07.22

Maissa Fall zawodnikiem Sandecji

2021.07.22

Msza Św. w intencji sądeckiego sportu