1910 MKS SANDECJA Strona Oficjalna
Władze


W poniedziałek 15 maja 2017 roku w trybie nadzwyczajnym zebrała się Rada miasta Nowego Sącza w celu zmienienia formy prawnej Miejskiego Klubu Sportowego Sandecja. W jawnym głosowaniu decyzją Radnych Miasta przy 22 głosach za i jednym wstrzymującym się powołana została spółka akcyjna. Funkcję Prezesa MKS Sandecja S.A. objął Grzegorz Haslik; 4 czerwca 2018 r., po jego rezygnacji, na tym stanowisku zastąpił go Tomasz Michałowski.

Tomasz Michałowski
- Prezes MKS Sandecja S.A., posiada wyższe wykształcenie uzyskane na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Przez ostatnie dwa lata był zastępcą dyrektora Wydziału Kultury, Sportu Komunikacji Społecznej i Promocji w nowosądeckim Urzędzie Miasta.

W przeszłości z powodzeniem pełnił funkcje prezesa klubu piłki ręcznej Olimpia-Beskid, z którą awansował do Superligi, natomiast wcześniej szefował Sądeckiemu Klubowi Bokserskiemu Golden Team, gdzie wychowało się liczne grono medalistów Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski. 

W latach 2003-2009 był prezesem klubu bokserskiego SKB Golden Team, następnie od roku  2009 do 2011 zarządzał w MKS-ie Beskid Nowy Sącz, a od września 2011 do czerwca 2012 był wiceprezesem, a potem prezesem klubu piłki ręcznej Olimpia-Beskid Gór-Stal, z którym awansował do Superligi.

Był zaangażowany w organizację dużych imprez sportowych takich jak Mistrzostwa Europy w Kickboxingu, Puchary Europy w kickboxingu czy sądecki etap wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Tomasza Michałowskiego wielokrotnie nagradzano za działalność sportową między innymi medalami za zasługi na rzecz rozwoju rugby, kickboxingu czy piłki ręcznej.

Paweł Badura - Przewodniczący Rady Nadzorczej, wieloletni Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu.

Stanisław Bębenek - Członek Rady Nadzorczej, zastępca Dyrektora Wydziału Komunikacji i Transportu Urzędu Miasta Nowego Sącza.

Roman Porębski - Członek Rady Nadzorczej, audytor zewnętrzny Urzędu Miasta Nowego Sącza.

2018.12.10

Maciej Małkowski Pierwszoligowcem Jesieni!

2018.12.07

Turniej tenisa stołowego "Gramy dla Andrzeja"

2018.12.06

Z mikołajkową wizytą w sądeckim szpitalu!

2018.12.06

Janusz Świerad na stażu w Ajaksie Amsterdam

2018.12.04

Bohater 21. kolejki: Marek Kozioł