1910 MKS SANDECJA Strona Oficjalna
Sztab szkoleniowy
Mateusz Dwojak - trener (ur. 1 lipca 1986 roku, w Nowym Sączu)

33-latek gry w piłkę nożną uczył się w grupach młodzieżowych dwukrotnego Mistrza Polski i zdobywcy krajowego Superpucharu - Zagłębia Lubin. W tym klubie jako zawodnik przeszedł kolejno przez wszystkie szczeble szkolenia młodych piłkarzy, do kategorii juniora starszego włącznie. Następnie występował jako pomocnik w drugiej drużynie Zagłębia Lubin (obecnie III liga), ale swoją przygodę z uprawianiem sportu musiał jednak przedwcześnie zakończyć. Powodem takiej decyzji była poważna kontuzja.

Pracę w charakterze trenera młodzieży rozpoczął w 2006 roku, zajmując się szkoleniem zawodników z regionu nowosądeckiego. Posiada licencję UEFA A. W przeszłości brał udział w licznych stażach i kursokonferencjach dla trenerów związanych z tematyką szkolenia dzieci i młodzieży. Obecnie jest również dyrektorem Akademii Sandecja.

Sebastian Szczepański
- asystent trenera (ur. 5 lipca 1993 roku, w Nowym Sączu)

24-latek jest wychowankiem Dunajca Nowy Sącz, ale bardzo szybko zamienił go na Sandecję. Po paru latach występów w zespołach młodzieżowych, aż 9 czerwca 2010 roku doczekał się debiutu w pierwszej drużynie (mecz z GKP Gorzów Wielkopolski zakończony wygraną "Biało-czarnych", 2:1 - przyp. red.). Na boisku pojawił się po przerwie zastępując Mateusza Brozia. Od tej pory wystąpił w 117 spotkaniach sądeckiego zespołu; zdobył w nich 3 gole.

 

Z Nowego Sącza trafił do mieleckiej Stali, gdzie występował przez pół sezonu. Kolejnym jego przystankiem w piłkarskiej karierze był drugoligowy Rozwój Katowice, gdzie również grał przez pół roku. Ostatni sezon spędził poza granicami naszego kraju, a konkretnie na Słowacji. Tam reprezentował barwy Partizána Bardejov, gdzie był podopiecznym trenera Ryszarda Kuźmy. Do Nowego Sącza powrócił przed rozpoczęciem minionych rozgrywek, a od sezonu 2019/20 jest grającym asystentem trenera.

Paweł Zwoliński - trener bramkarzy (ur. 23 grudnia 1988 roku, w Nowym Sączu)

2020.07.06

Tomasz Kafarski odchodzi z Sandecji!

2020.07.05

Przegląd prasy po piątkowym meczu

2020.07.04

Informator kibica przed meczem ze Stalą

2020.07.04

"Zabrakło nam przysłowiowego szczęścia"

2020.07.03

Bolesna porażka w Chojnicach