1910 MKS SANDECJA Strona Oficjalna
Sztab szkoleniowyKazimierz Moskal
- trener (ur. 9 stycznia 1967 r. w Sułkowicach)

Swoją karierę piłkarską rozpoczął w miejscowej Gościbii, skąd przeniósł się do Wisły Kraków. To właśnie w barwach "Białej Gwiazdy" zadebiutował w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej. Na początku lat 90. przeniósł się do Lecha Poznań, skąd powędrował do Hapoelu Tel Awiw.

W roku 1998 grał w barwach Maccabi Ironi Aszdod oraz Hutnika Kraków, zaś w 1999 powrócił do aktualnie trzynastokrotnego Mistrza Polski, którego barw bronił aż do 2003 roku a zawodniczą karierę zakończył grając przez jeden rok w Górniku Zabrze. W tym okresie cztery razy cieszył się z tytułów mistrza kraju, po dwa razy z Pucharu i Superpucharu oraz triumfował w Pucharze Ligi. W Reprezentacji Polski zagrał sześciokrotnie (w latach 1990-1994) i strzelił jednego gola.

Podobnie jak przygodę z seniorską piłką, tak i karierę trenerską rozpoczął w barwach krakowskiej Wisły. W 2007 roku przejął schedę po Adamie Nawałce w roli tymczasowego szkoleniowca. Pierwszym trenerem "Białej Gwiazdy" był również w okresach 2011-2012 i w 2015 roku; za pierwszym razem zastępował Roberta Maaskanta, zaś za drugim Franciszka Smudę.

W międzyczasie (lata 2012-2013) prowadził pierwszoligową Termalikę Bruk-Bet Nieciecza, z którą zajął 3. miejsce w rozgrywkach. Przez większość sezonu 2013/2014 był szkoleniowcem GKS-u Katowice. Ostatnią jak dotychczas pracą Moskala była posada pierwszego trenera Pogoni Szczecin w sezonie 2016/17.
Maciej Musiał – asystent trenera (ur. 8 kutego 1977 r. w Krakowie)

Karierę trenerską rozpoczął w trzecioligowym (wówczas) Górniku Wieliczka, gdzie pracował jako pierwszy szkoleniowiec. Po awansie zespołu do drugiej ligi został przemianowany na asystenta trenera (kwestie licencyjne). Zanim trafił do Nowego Sącza pracował jeszcze w krakowskiej Wiśle (jako asystent w pierwszym zespole i trener w drugim) oraz w szczecińskiej Pogoni; również jako asystent Kazimierza Moskala. Obecnie posiada licencję UEFA A i kończy kurs UEFA Pro.Janusz Świerad - II trener (ur. 21 czerwca 1970 r. w Nowym Sączu)

Wychowanek Dunajca Nowy Sącz, grający głównie na pozycji napastnika, choć w razie konieczności nie bał się występować również w innych sektorach boiska. Rozegrał wiele spotkań w polskiej najwyższej klasie rozgrywkowej, a także na bezpośrednim jej zapleczu. Wyjechał z rodzinnego miasta mając zaledwie siedemnaście lat, aby reprezentować barwy Igoopolu Dębica, z którym awansował do ówczesnej pierwszej ligi. Następnie przez dwa sezonu był zawodnikiem Zagłębia Lubin, po czym przeniósł się do Wisły Kraków. 

Kolejnym etapem kariery popularnego „Dina” był angaż w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Później zaliczył ciekawy epizod w Stanach Zjednoczonych, będąc piłkarzem S.C. Vistula Garfield. Następnie wrócił do Sandecji Nowy Sącz. W biało-czarnych pasach na koszulce grał jeszcze przez sześć lat do zakończenia wyczynowego uprawiania sportu. Jako trener zajmował się szkoleniem młodzieży w MKS Sandecja, został koordynatorem grup juniorskich klubu, aż w końcu dołączył do sztabu pierwszej drużyny.

 Stanisław Bodziony - trener bramkarzy (ur. 8 maja 1974 r. w Nowym Sączu)

Przez wielu kibiców uważany za żywą legendę Sandecji. Całą piłkarską karierę, trwającą ponad szesnaście lat związany był tylko z jednym klubem reprezentując biało-czarne barwy. Zaczynał swoją przygodę z nowosądecką drużyną w sezonie 1994/1995, a następnie dzielnie bronił dostępu do bramki na kilku szczeblach ligowych. Miał charakterystyczny styl, cechową się ogromną ambicją i nieustępliwością we własnym polu karnym. 

Do historii przeszedł gol zdobyty przez Stanisława Bodzionego w rozgrywkach czwartej ligi w spotkaniu z Victorią Witowice Dolne. Po zakończeniu wyczynowego uprawiania piłki nożnej zajął się szkoleniem młodzieży w Sandecji, a następnie został trenerem bramkarzy pierwszej drużyny. Zaliczył również epizod samodzielnego prowadzenia zespołu, będąc opiekunem występującego w klasie okręgowej Popradu Rytro.Dawid Musiał
- trener przygotowania fizycznego (ur. 1
1 listopada 1985 r. w Brzesku)

Trener z licencją UEFA B. Ukończył AWF Katowice na kierunku Wychowanie Fizyczne, a następnie studia podyplomowe z Przygotowania Motorycznego w Grach Zespołowych, zdobył tytuł Coerver Coach Assitant – pierwszy stopień w nauczaniu techniki piłkarskiej wg. Coerver Method. W wieku 28 lat rozpoczął współpracę w roli II trenera z Can-Pack Okocimskim Brzesko będąc jednym z najmłodszych trenerów pracujących na poziomie I Ligi. 

Następnie pracował w I ligowej Sandecji Nowy Sącz oraz w Can-Pack Okocimskim Brzesko. W sierpniu 2014 roku odbył staż trenerski w hiszpańskim klubie Osasuna Pampleuna. W trakcie pracy trenerskiej współpracował z trenerami z licencją UEFA PRO: Piotrem Stachem, Dariuszem Wójtowiczem, Robertem Kasperczykiem i Tomaszem Kulawikiem.Dr Tomasz Cisoń - fizjolog (ur. 21 grudnia 1978 r. w Nowym Sączu)

Jest absolwentem kierunku fizjoterapii na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Pracę doktorską nt. "Wpływu odwodnienia wysiłkowego oraz różnych strategii nawadniania organizmu podczas pracy fizycznej i po wysiłku na wielkość mocy maksymalnej i wybranych wskaźników fizjologiczno-biochemicznych krwi" obronił z wyróżnieniem. 

Od 2010 roku jest wykładowcą w Zakładzie Nauk Biomedycznych sądeckiej PWSZ, a do 2016 był także adiunktem w Zakładzie Fizjologii i Biochemii AWF w Krakowie. Jest także autorem licznych artykułów naukowych oraz doniesień konferencyjnych - w sumie na swoim koncie około 70 publikacji. Oprócz tego jest członkiem takich instytucji jak: Polskie Towarzystwo Medycyny Sportowej, Polskie Towarzystwo Traumatologii Sportowej, Europejskiej Federacji Leczenia Urazów Sportowych, Małopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Górskiej i Ratunkowej.Marcin Janikowski - kierownik drużyny (ur. 8 października 1983 r. w Nowym Sączu)

W Klubie pracuje od roku 2006. Początkowo, razem z Jarosławem Janusem, pełnił funkcję masażysty. Na początku sezonu 2014/15 zmienił stanowisko, zostając kierownikiem drużyny.Marcin Sapalski - fizjoterapeuta (ur. 16 maja 1979 r. w Krynicy-Zdroju)

Jest absolwentem kierunku fizjoterapii na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jego praca dyplomowa pt. "Charakterystyka uszkodzeń urazowych narządu ruchu w piłce nożnej i przedstawienie metod ich leczniczego usprawniania" stała się źródłem wielu odwołań w materiałach naukowych publikowanych przez krakowską uczelnię. Dyplomowany terapeuta PNF.

Doświadczony fizjoterapeuta, przez wiele lat związany z rehabilitacją sportową. W latach 2003-2005 fizjoterapeuta I drużyny MKS Sandecji Nowy Sącz, gdy jej trenerem był obecny selekcjoner kadry narodowej Adam Nawałka.Jarosław Janus - masażysta (ur. 28 lutego 1978 r. w Nowym Sączu)

Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, a zarazem uczniem doktora Tomasza Cisonia. W sezonie 2008/09 pracował w Polskim Związku Narciarskim, przy olimpijskiej kadrze biegaczy narciarskich.  Nie jest to jego pierwsza przygoda z naszym Klubem, bowiem w latach 2009-2013, wraz z Marcinem Janikowskim, pełnił funkcję masażysty. W swoim CV może także zapisać pracę w nowosądeckim Domu Pomocy Społecznej.

2018.04.15

Trzy punkty zostają we Wrocławiu...

2018.04.14

Rezerwy nadal niepokonane

2018.04.13

Zdobyć Wrocław i trzy punkty

2018.04.13

Podtrzymać dobrą passę

2018.04.12

Piotr Lasyk sędzią meczu ze Śląskiem