1910 MKS SANDECJA Strona Oficjalna
Złoty karnet VIP
2020.09.14
Fot. sandecja.pl
Nasz klub rozpoczął akcję "Złoty karnet VIP", będącą wyrazem uznania dla osób, które przez lata pracowały na dobro Sandecji Nowy Sącz.

Zarząd klubu MKS Sandecja S.A. nie zapomina o osobach, które na przestrzeni lat włożyły ogrom pracy oraz sił, aby nasz klub godnie prezentował się na arenie krajowej. W związku z tym ruszyła akcja mająca na celu upamiętnienie zasłużonych osobistości.

 

"Złoty karnet VIP" uprawnia do darmowego wstępu na mecze "Biało-czarnych", które odbędą się przy ul. Kilińskiego. Chcielibyśmy z tego miejsca już teraz serdecznie podziękować tym, którzy w ubiegłych latach działali, bądź wciąż działają na rzecz Klubu.

 

Mamy nadzieję, że akcja z karnetami będzie dla osób wyróżnionych miłym gestem, bowiem pamięć o zasłużonych powinna być cały czas pielęgnowana.

 


2020.09.24

Łukasz Kuźma sędzią meczu z ŁKS-em

2020.09.24

Czy wiesz, że?

2020.09.23

Auto-Complex na dłużej z Sandecją

2020.09.22

Informator kibica przed meczem ze Stomilem

2020.09.21

Przegląd prasy po sobotnim meczu