1910 MKS SANDECJA Strona Oficjalna
Raport kartkowy przed 13. kolejką
2019.10.09
Fot. Jarosław Para
W piątek nasi piłkarze zmierzą się z Chojniczanką Chojnice. Będzie to spotkanie w ramach 13. kolejki Fortuna 1 Ligi. Nim się rozpocznie postanowiliśmy sprawdzić jak wygląda sytuacja kartkowa w obu zespołach.

Spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec dwóch naszych zawodników zakończyło z kartką na koncie. Byli to Dominik Kun oraz Grzegorz Baran. Dla byłego gracza Stomilu Olsztyn to pierwsza taka sytuacja w tym sezonie, a dla popularnego "Baranka" szósta. Wobec tego ani jeden, ani drugi nie musi uważać, by w pojedynku z "Chlubą Grodu Tura" nie obejrzeć kolejnej żółtej kartki, która oznaczałaby przymusowa pauzę.

 

W Chojniczance najczęściej karanym piłkarzem jest Michal Obročník. Słowak już siedmiokrotnie został ukarany indywidualnie. Tuż za jego plecami plasuje się Hubert Wołąkiewicz, a podium uzupełnia Bartosz Wolski. Po drugiej stronie tego niechlubnego rankingu znajdują się Toni Conejo, Emil Drozdowicz, Radoslaw Janukiewicz, Mateusz Kuzimski, Jakub Letniowski, Aghwan Papikjan, Marcin Rajch, Michał Sacharuk, Janusz Surdykowski, Adnrzej Witan, Mateusz Żukowski oraz Matic Žitko. Wszyscy wymienieni jeszcze nie zostali w sezonie 2019/20 ukarani indywidualnie.

 

ZAGROŻENI: Adrian Danek, Radosław Kanach, Maciej Małkowski (3 kartki) - Krystian Wachowiak, Kamil Sylwestrzak, Jan Mudra, Tomasz Mikołajczak (3 kartki).

 

PAUZUJĄ: brak.


2020.01.18

Stal Rzeszów lepsza w sparingu

2020.01.17

Thiago odchodzi do Cracovii

2020.01.14

Obóz w Chorwacji

2020.01.14

Nowe twarze na treningu

2020.01.09

Współpraca z sądeckim PWSZ trwa nadal!