1910 MKS SANDECJA Strona Oficjalna
Mini zgrupowanie grupy TOP TALENT
2019.12.01
Fot. Miłosz Jańczyk
W dniach 25-27.11.2019 na obiektach Sandecji odbyły się treningi i gra wewnętrzna dla zawodników Akademii z grupy TOP TALENT. Oprócz nich w zajęciach wzięli też udział wyróżniający się zawodnicy z naszego regionu.

W poniedziałek i wtorek odbyły się dwa treningi na bocznych boiskach stadionu przy Kilińskiego 47. Natomiast w środę zawodnicy udali się na MOSiR Zawada, gdzie rozegrali grę wewnętrzną. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem sztabu pierwszego zespołu na czele z trenerem Tomaszem Kafarskim oraz Dyrektorem Akademii Sandecja, Mateuszem Dwojakiem.

 

 

- Bardzo się cieszę, że po raz kolejny nasi zawodnicy z Akademii mogli zaprezentować się całemu sztabowi szkoleniowemu pierwszego zespołu. Tym razem piłkarze z grupy TOP TALENT odbyli, aż trzy treningi, na których trener Tomasz Kafarski wraz z swoimi współpracownikami mógł im się przyjrzeć nieco dokładniej i zobaczyć ich także w grze wewnętrznej. Warto dodać, iż została wzbogacona o kilku wyróżniających się zawodników  z regionu. Kolejny fajny bodziec dla wszystkich na zakończenie tej rundy i mam nadzieje, że to dobry prognostyk na przyszłość. Chciałbym podziękować trenerom pierwszoligowca, bo oni również są motorem napędowym tego projektu - powiedział Dyrektor Akademii Sandecja, Mateusz Dwojak.

 

 

Przypomnijmy, że grupa TOP TALENT powstała w zeszłym roku, wyniku wprowadzenia nowej strategii Klubu. Znaleźli się w niej wyróżniający się adepci Akademii Sandecja z roczników 2000-2004. Jest ona pod stałą obserwacją sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny, a także władz Klubu. Jej pierwszymi beneficjentami są m.in. Kamil Ogorzały, Wiktor Szewczak, czy też Sebastian Wąchała, którzy mają już podpisane profesjonalne kontrakty z "Biało-czarnymi", a pierwszy z nich ma na swoim koncie występy oraz gole w Fortuna 1 Lidze i Totolotek Pucharze Polski.

 


2020.05.16

Wspomnień czar: Adrian Danek

2020.05.15

Wspomnień czar: Bartłomiej Dudzic

2020.05.15

Plan transmisji 23., 24. oraz 25. kolejki

2020.05.13

Janikowski: staram się pomóc każdemu

2020.05.13

Wspomnień czar: Michał Szeliga