1910 MKS SANDECJA Strona Oficjalna
Kadra na obóz we Lwowie
2018.06.25
Fot. Jarosław Para
Dziś przed południem nasi piłkarze udali się do Lwowa, by tam przez 12 dni przygotowywać się do nadchodzącego sezonu Nice 1 Ligi. Poniżej prezentujemy listę zawodników, którzy znaleźli się w autokarze.

Bramkarze: Michał Gliwa, Marek Kozioł, Szymon Tokarz.

 

Obrońcy: Dawid Szufryn, Michał Szeliga, Adrian Basta, Michal Piter-Bučko, Marcin Flis, Miłosz Kałahur.

 

Pomocnicy: Grzegorz Baran, Kacper Smoleń, Bartłomiej Dudzic, Hubert Maślanka, Sebastian Szczepański, Maciej Małkowski, Tomasz Kołbon, Szymon Kuźma, Jakub Grič, Kacper Tokarczyk.

 

Napastnicy: Mateusz Klichowicz, Wiktor Nowak, Maciej Korzym.

 

Sztab szkoleniowy: Tomasz Kafarski (trener), Paweł Nowak (asystent trenera), Sebastian Leciak (trener przygotowania fizycznego), Richard Zajac (trener bramkarzy), Marcin Janikowski (kierownik drużyny), Kamil Biel (analityk), Marcin Sapalski (fizjoterapeuta).

 

Obsługa medialna: Miłosz Jańczyk.

 

Nie jest to ostateczna lista graczy, bowiem w trakcie trwania obozu do zespołu ma dołączyć kilku zawodników mogących wzmocnić nasz Klub.

 

 

Informujemy także, że Wojciech Trochim, Łukasz Radliński, Michał Gałecki, Bartłomiej Kasprzak, Plamen Krachunov, Alexandru Benga, Damir Šovšić i Pavlo Ksonz nie będą w przyszłym sezonie reprezentować barw naszego Klubu; wygasające końcem miesiąca kontrakty nie zostaną przedłużone. Natomiast wypożyczeni Jonatan Straus oraz Jakub Bartosz powrócą do swoich macierzystych drużyn. Wszystkim wyżej wymienionym graczom serdecznie dziękujemy za grę w biało-czarnej koszulce i życzymy powodzenia w dalszej karierze!


2021.01.20

NOEL na dłużej z "Biało-czarnymi"

2021.01.19

Dawid Błanik piłkarzem Sandecji

2021.01.18

Terminarz domowych spotkań naszego zespołu

2021.01.15

Zmiany w sztabie szkoleniowym

2021.01.14

Wygraj "Biało-czarny" kalendarz