Przegląd prasy po meczu z Polonią

Sprawdzamy, jak na piątkowe zwycięstwo Polonii Bytom z naszym zespołem zareagowały krajowe oraz lokalne media.
5 Maj / 07:05

bytom.pl

Piorunujące sześć minut w meczu Polonii z Sandecją

Niewykorzystany karny, dwie stracone bramki w pierwszej połowie i piorunujące sześć minut w drugiej połowie. Tak w skrócie wyglądał dzisiejszy 3 maja mecz Polonii Bytom z Sandecją Nowy Sącz. Niebiesko – czerwoni przegrywali 0:2, by w sześć minut zdobyć trzy bramki i wyjść na prowadzenie. Ostatecznie Poloniści wygrali przy ul. Piłkarskiej 4:2.(czytaj więcej)

rdn.pl

Mimo początkowego prowadzenia, Sandecja finalnie przegrała

W piątkowym (03.05) meczu, przewagą dwóch bramek Polonia Bytom pokonała Sandecję Nowy Sącz. ,,Biało-czarni” przegrali w Bytomiu 4:2.(czytaj więcej)

dts24.pl

Sandecja prowadziła w Bytomiu do przerwy 2:0. Straciła przewagę w siedem minut

Sandecja wygrywała do przerwy 2:0 i wydawało się, że Polonia Bytom przegra drugi mecz w tym sezonie na swoim terenie. Po zmianie stron śląski zespół pokazał jednak charakter. Bytomianie pozostają klubem z najmniejszą liczbą przegranych na własnym stadionie w całej lidze i nadal walczą o baraże.(czytaj więcej)

sportowefakty.wp.pl

Pierwszy spadek z II ligi. A jeszcze w 2018 roku byli w PKO Ekstraklasie

Sandecja Nowy Sącz straciła matematyczną szansę na utrzymanie. To efekt wstydliwej porażki 2:4 z Polonią Bytom, a także zwycięstwa 3:0 Skry Częstochowa z ŁKS-em II Łódź.(czytaj więcej)

futmal.pl

Historia zatacza koło. Sandecja wraca do trzeciej ligi

Dwadzieścia lat temu kojarzona była głównie z występami na boiskach trzecioligowych. W 2008 roku w wyniku reorganizacji rozgrywek piłkarskich na szczeblu centralnym, z ósmego - ostatniego możliwego miejsca w III lidze została dokooptowana do tworzonej wówczas II ligi polskiej, nowej II ligi. Co ciekawe, już po roku na tym szczeblu rozgrywek Sandecja Nowy Sącz bo o niej mowa, świętowała awans na zaplecze Ekstraklasy.(czytaj więcej)

bs.poloniabytom.com.pl

Z PIEKŁA DO NIEBA. ŚWIETNA DRUGA POŁOWA POLONII I TRZY PUNKTY W MECZU Z SANDECJĄ!

Po fatalnej pierwszej połowie Polonia pokazała prawdziwych charakter i nie dała najmniejszych szans rywalom w drugiej części gry. Podopieczni Łukasza Tomczyka wygrali z Sandecją Nowy Sącz 4:2 (0:2).(czytaj więcej)